Доступні засоби від постільних клопом у магазині.
Доступні засоби від постільних клопів у магазині
Клопи можуть завестися в будь-якому будинку, а не тільки в бруді та смітті, як вважалося раніше. Виявляється, не всі захищені від цієї проблеми. Якщо ви ніколи не стикалися з клопами, це ще не означає, що ви готові розпочати лікування. Існують ефективні засоби від клопів у магазинах. Однак неясно, який з них вибрати і як правильно його використовувати.
Звідки беруться постільні клопи?
Перш ніж розпочати боротьбу з постільними клопами, необхідно зрозуміти, звідки вони беруться. Це важливо, тому що спочатку потрібно усунути джерело, а потім боротися із самим паразитом. Знання того, як клопи проникають у ваш будинок, також допоможе вам зрозуміти, де і як використовувати засоби від клопів. Звідки приходять клопи:
- Сусід почав розводити клопів і переселяти їх до сусідньої квартири.
- Вони потрапили до квартири разом із меблями та іншими предметами. Така проблема часто виникає при покупці уживаних меблів. Клопи ховаються у невеликих щілинах, які люди не бачать. Те саме відбувається і при купівлі побутової техніки. Клопів можна виявити не лише у старій техніці, а й на нових складах.
- Якщо в будинку є тварини, які самостійно виходять на вулицю, наприклад кішки чи собаки, вони також можуть принести кровососних клопів у будинок на своїй вовні.
- Під час подорожей клопів також можна занести до будинку через складки валіз та одягу. Ці паразити часто живуть у готелях, хостелах і навіть у орендованих квартирах.
- Клопи проникають до будинків і квартир через будь-які отвори або проходи в будинку, включаючи відкриті балкони і вентиляційні щілини.
Боротьба з клопами повинна проводитися відразу після їх виявлення. В іншому випадку клопи розмножаться, і винищити легіони комах буде набагато складніше.
Методи винищення
Існує кілька варіантів: професійні гігієнічні послуги, магазинні обробки від клопів чи народні методи.
- Найшвидший і найефективніший спосіб розпрощатися з кровососними клопами - це послуги дезінсекції. У професіоналів є безліч ефективних засобів та спеціальне обладнання, тому вони легко очистять квартиру від клопів. Єдиний недолік такої обробки – необхідність платити. Втім, ціни на послуги дезінсекції є цілком доступними.
- Народні засоби для знищення клопів цінуються за низьку вартість та простоту застосування. До них відносяться оцет, парафін, скипидар та ефірні олії. Як правило, обробляють усі доступні поверхні в будинку та залишають на деякий час. Ефективність народних методів можна оцінити, коли клопи лише з'явилися. Цей метод не дозволяє знищити велику кількість шкідників. Крім того, такі репеленти не діють на яйця комах, а отже, клопи з'являтимуться знову і знову.
- Метод винищення клопів із магазину. У цьому випадку існує безліч деталей, на яких необхідно зупинитися докладніше.
Критерії вибору коштів від клопів
Всі засоби для боротьби з клопами мають відгуки від населення та працівників СЕС, які використовують їх щодня. При покупці таких коштів необхідно враховувати декілька параметрів:
- Якість препаратів та наявність сертифікатів;
- Безпека для людей та домашніх тварин;
- Наявність різкого запаху;
- Швидкість вивітрювання;
- Тривалість часу, протягом якого засіб повинен перебувати поза приміщенням, що обробляється;
- Спосіб застосування;
- Вплив на інші види комах (таргани, мухи, комарі);
- Низька ціна за хорошої якості;
- Велика тривалість дії хімікату;
- Простота підготовки перед розпорошенням.
Крім цих критеріїв варто також звернути увагу на упаковку засобу. Деталі обробки залежать від того, що це порошок або аерозоль.
Що продається в магазинах: топ-10
Відповідно до відгуків споживачів, препарати для боротьби з постільними клопами є ефективними інсектицидами. Тому можна виділити 10 найефективніших. Рейтинг був складений від найменш позитивних відгуків до найпопулярніших та найефективніших.
- Фенаксин. Ці ліки випускаються у вигляді порошку в упаковках по 100, 125 та 200 грамів. Фенаксин можна використовувати у сухому вигляді або розбавляти водою. Це панацея для боротьби з клопами, мурахами, тарганами та іншими комахами. Основним компонентом Фенаксину є фенвалерат (близько 0,3% загальної маси). Це не єдиний інгредієнт засобу. До його складу також входять олія, сода, борна кислота та каолін. Усі інгредієнти значно посилюють загальний ефект.
- Меділіс. На упаковці засобу написано "антикроп", тобто препарат вузькоспрямований. Його не можна використовувати проти інших комах, тому що його ефективність нижча за середню. В основі "Медірису" - популярний інсектицид циперметрин, емульгатори та ароматизатори. Ці отрути проникають у травний тракт комахи, руйнують його зсередини та паралізують нервову систему. Засіб випускається у вигляді емульсії та розлучається водою; випускається у флаконах по 10, 50 та 100 мл. Необхідна кількість засобу залежить від площі квартири та чисельності клопів. Якщо клопи є у великій кількості, слід приготувати більш концентрований розчин. Переробку слід повторити через 5-7 днів.
- Тетрікс. Цей засіб активно використовується професіоналами для боротьби з клопами. Його також можна знайти в магазинах і використовувати самостійно, але при цьому необхідно дотримуватися особливої обережності. Рекомендується використовувати цей засіб лише за відсутності членів сім'ї. Особи, які працюють з хімікатом, повинні захищати свої дихальні шляхи маскою. Інсектицидні компоненти Tetrix – метафос та циперметрин. Ці речовини діють на шлунок комах і поїдають їх зсередини. Отруєні клопи стають нездатними харчуватися людською кров'ю. В результаті вони помирають з голоду.
- Емпайр-20. Це суспензія жовтуватого кольору, розлита в ємності 100 мл. Empire-20 має тривалу дію, тому що отрута поступово висипається із спеціальної капсули. Основна отрута - хлорпірифос, до якого додаються консерванти та емульгатори. Це дуже небезпечний препарат, тому варто суворо дотримуватися інструкцій. Дотримуйтесь запобіжних заходів і використовуйте засоби індивідуального захисту (маску, рукавички). Закрийте відкриту частину корпусу одягом. Видаліть із приміщення дітей та тварин.
- Форсайт. Це дуже популярний склад, що випускається у ємностях різного обсягу. Емульсія має золотистий колір та неприємний запах. Основою цього засобу є фентенде, а допоміжними речовинами – ароматизатори та стабілізатори. Ті, хто користувався цим препаратом, описують його переваги як:
- Тривалий ефект;
- Швидка дія (клопи знищуються за 1-2 тижні);
- Легко наноситься;
- Не виділяє пари і практично нешкідливий.
- Раптор. Цей виробник знає особливості кожної комахи та випускає кошти для конкретних паразитів. Для клопів випускаються аерозолі різної ємності, а також отрути у вигляді аквафумігаторів. Основні інсектициди – неопінамін та циперметрин. Вони діють на всіх кровососних тварин, якщо нанести невелику кількість засобу на тіло клопа. Дія розпорошеного інсектициду продовжується протягом декількох днів після нанесення. Якщо паразити є у великій кількості, повторіть обробку через 7-10 днів. Переконайтеся, що засоби розпорошені у важкодоступних місцях. Для цього приберіть ліжка, дивани та крісла подалі від стін.
- Рейд. Цей аерозоль схожий на "Раптор" за ступенем небезпеки, ефективності та способом розпилення. Він також популярний, як і два інші. В його основі лежать три ефективні інсектициди: циперметрин, іміпротрин і пралетрин. Ці отрути діють при контакті, знищуючи комаху навіть при найменшому попаданні в будь-яку частину або орган кровососу. Один флакон спрею містить 400 мл, чого достатньо приміщення площею 15-25 кв. м. Якщо кількість комах велика і складна, одного балончика може не вистачити, оскільки необхідно розпорошувати засіб у важкодоступних місцях.
- Карбофос. Карбофос – це емульсія, яку завжди потрібно розчиняти у воді; зазвичай потрібно 2-5 мл на літр (залежно від ступеня зараження та інших факторів). Отримана суміш розпорошується за допомогою пульверизатора та починає діяти на паразита. Клопи гинуть через параліч нервової системи. Важливо відзначити, що Karbofos проникає всередину яєць, а також дорослих особин та личинок. Цим не може похвалитися жоден магазинний хімічний засіб. Якщо ретельно обробити рівні ділянки та знищити всі гнізда комах, повторні обробки можуть не знадобитися.
- Дихлофос. Хто не чув про дихлофос або не використовував його у той чи інший час? Диметилдихлорвінілфосфат є основою цього засобу та використовується всіма виробниками (яких чимало). Однак до цього складу також входять відомі інсектициди циперметрин та піпероніл. Диклофос небезпечний для людей та тварин лише за недотримання правил безпеки. Однак пари препарату не можна вдихати. Тому під час обробки необхідно захищати органи дихання за допомогою маски. Диклофос - перевірений та ефективний засіб. Однак за необхідності його слід повторно розпорошити приблизно через 5-7 днів.
- Чистий будинок. Ще один ефективний аерозоль випускається у ємностях по 600 мг. Таких балонів достатньо великих приміщень (до 70-80 кв. м). Використовувати "Чистий дім" дуже просто, адже виробник створив зручний флакон та розпилювач. Засіб легко наноситься на будь-яку поверхню, ним можна обробляти тріщини та отвори. Перевірені інсектициди – циперметрин та тетраметрин. Причому частку першого припадає 13% загальної маси, але в частку другого - майже 3%. Це робить "Чистий дім" найпопулярнішим і найефективнішим магазинним засобом.
Клопи - дуже живучі паразити, що вміло ховаються в найнесподіваніших місцях, наприклад, усередині електричних розеток, за плінтусами, у щілинах меблів та у складках тканини. Якщо ви проводите дезінфекцію вдома, необхідно обробити всі можливі місця, де можуть перебувати кровососні тварини. Якщо хоч одна самка залишиться непоміченою, вона незабаром залишить після себе нове потомство, і колонія клопів знову почне розмножуватися в геометричній прогресії. Тільки санітарна служба може гарантувати знищення набридливих клопів. Вибрати ефективний засіб не так просто. У магазинах представлено так багато засобів для знищення постільних клопів, що важко зробити вибір. Наш список допоможе вам купити найкращий засіб для швидкої боротьби з клопами. Тепер вам не треба боятися цих проблем.
Професійна безкоштовна консультація.
Нашим фахівцям можна довіряти!
більше 8000
задоволених клієнтів
понад 1000
замовлень на рік
Найпопулярніші препарати у Європі, сертифіковані в Україні